Hakkımızda

Bursa Türkiye'de faaliyet gösteren firmamız 1956 yılından günümüze kadın-erkek ve çocuk dış giyim kumaşı üretmektedir.


Müşteri memnuniyetini hedef alıp gelişmiş teknolojiler kullanan PAKİPEK TEKSTİL dünyanın önemli markalarına dokuma bay, bayan ve çocuk hazır giyim kumaşı üreterek ihracat yapmaktadır. Pakipek Tekstil dünya trendleri ile rekabet ve teknolojiyi maximum kullanma amacı ile 7.500 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisleri ile hizmete devam etmektedir. 

60 yılı aşkın tecrübemiz, büyümek ve daha iyisini yapma yolunda yoğun çabalarımız PAKİPEK TEKSTİL A.Ş.'ye ulusal ve uluslararası pazarlarda sektörün önde gelen ve saygın hazır giyim kumaşçılarından biri olarak isim yapmasını sağlamıştır.  

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan PAKİPEK TEKSTİL A.Ş. uzman üretim ve satış kadrosu ile pazarlardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ile arttırmayı hedef edinmiştir.

PAKİPEK EXPORT  ile günümüzde gerek Avrupa, gerekse Uzak Doğu ülkeleri ile yaptığımız ithalat - ihracatla tüm dünya ülkelerine hem üretici hemde pazarlayıcı kimliğimizle  en yüksek seviyede hizmet vermekteyiz.

PAKİPEK NET ile Elektronik ticaret sektöründe,hem online alışveriş yapanlara hemde internetten satış gerçekleştirenlere hızlı ve güvenilir hizmet sağlamak için yüksek teknolojiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır